11. 6. 2021

Před táborová setkání jsou tady ! ! !

Po roce nám na dveře střediska opět klepou naše tradiční Před táborová setkání. A moc se na Vás všechny těší! Vždy chodili ve třech jako tři králové, ale letos přišli ve čtyřech. A dobře vědí na co se těšit.

První před táborové setkání, které se o prázdninách snad podívá do vesmíru, patří Mladším klukům. Již právě dnes mají sraz v 17:00 v SKM Pardubice.

Druhé před táborové setkání, které se v létě příjemně ochladí v Ledovém království, patří Mladším holkám. Začínají zítra (sobota) srazem v 09:00 v SKM Pardubice.

Třetí před táborové setkání, které v červnu nejen studií, ale i zážitky bude zkoumat časy minulé, patří Starším klukům. Začínají zítra (sobota) srazem v 10:00 v SKM Pardubice.

Čtvrté před táborové setkání, které za parného slunce budou možná lovit bizony, patří Starším holkám. Začínají zítra (sobota) srazem v 15:00 v SKM Pardubice.

Více informací, co s sebou, včetně povinné přihlášky najdete v naší sekci Před táborová setkání:

Pokud ještě váháte zda se přihlásit na před táborová setkání. Tak už neváhejte, zavzpomínejte na minulý rok. A pojďte si s námi užít další kopec zábavy a zážitků. Těšíme se na Vás 😉