Dobrovolnické Teams jsou nástrojem pro kooperaci a komunikaci s dobrovolníky. V podstatě se jedná o skupinu v Teamsech, kterou tvoří všichni dobrovolníci a zaměstnanci SKM a organizace, které s SKM úzce spolupracují. Sdílíme mezi sebou materiály, tipy, rady a triky. V týmu jsou také uloženy veškeré společné materiály, které se mohou hodit dobrovolníkům při pořádání akcí (šablona pro přihlášky, šablona pro závěrečnou zprávu cesťák, …). Zároveň je se možné jednoduše scházet a využívat Office aplikace, které v sobě má tato platforma zahrnuta.

Nemáš účet?

Jsi dobrovolník, ale ještě nejsi s námi na Teamsech? Tak postupuj podle návodu níže a přípoj se mezi nás.

  1. Vyplň pravdivě formulář.
  2. Jakmile ho někdo omrkne, pozná Tě a uzná, že jsi dobrovolník SKM, tak budeš přidán do týmu dobrovolníků.
  3. Na mail ti přijde odkaz. Na něj klikni. Nyní budeš vyzván, aby sis vytvořil „účet“ – v podstatě jméno a heslo, pomocí kterého budeš přistupovat k svému účtu.
  4. Nyní vítej v naší skupině. Přečti si pravidla a zásady, které dodržujeme. Můžeš si stáhnout i aplikaci na mobil nebo na PC. Pokud máš více účtů, např. i školní, můžeš si v mobilní apce jednoduše přepínat mezi účty.

Pokud bys měl s registrací problém, dej vědět Petrovi Kučerovi ([email protected]).

Jak na Teams z pohledu dobrovolníka

Tipy, triky, jak se zaregistrovat, jak se rychle hlásit, jaké všechny fce Teams má, … Pokud to bude moc nuda, doporučuju nastavit rychlost 2x.

Tipy & Triky

Pokud sháníš nějaké video tipy či triky pro práci s Teams, mrkni na tenhle kanál (https://www.youtube.com/c/MicrosoftSTC).