8. 9. 2021

Co se chystá za kroužky 2021/2022 aneb „Jaká zábava nás tenhle školní rok čeká?“

Avatar photo

Již v týdnu od 13.září 2021 začínáme kroužky a aktivity.

Ano je to pravda! Po vydařeném létě, přes přestavbu areálu a pár dní po začátku nového školního roku – otvíráme naše středisko s oratoří a kroužky pro mládež a rodiny s dětmi. V letošním roce se nás trochu dotkne přestavba areálu a stěhování prostorů, avšak doufáme, že naši činnost to nijak neovlivní. To znamená, že v týdnu od 13. září 2021 otevíráme oficiálně náš SKM Pardubice a začínáme činnost s mládeží a rodinami.

V letošním školním roce budeme také dodržovat následující koronavirová pravidla:

Žádáme všechny účastníky kroužků, dobrovolníky i návštěvníky o dodržování pravidel v prostorách SKM Pardubice.

A co nového nás v letošním školním roce 2021/2022 ještě čeká? – Máme pro Vás 3 novinky ! ! !

První novinkou letošní sezóny jsou Pánská skupinka 11+Pánská skupinka 14+. Obě skupinky jsou pod vedením našich dobrovolníků. Přípravný týmy se skládají z vedoucích z táborů, spolča 11+ i víkendů 11+. Je to nabídka pro kluky, co se nebojí poznat klučičí svět a mít svou partu se společnými hodnotami. Zažít akční dobrodružství, která ověří jejich kreativitu, sebevědomí i spolupráci ve skupině. Zároveň jim i umožní poznávat samy sebe a snažit se rozvíjet správným směrem.

Druhou novinkou jsou Přespávačky 11+Přespávačky 15+. Jedná se o nabídku vyjít ze své komfortní zóny bezpečí a pohodlí. Pod dohledem zkušených a zodpovědných vedoucích poznávat krásy naší české přírody, zdokonalovat se v umění přežití v divočině a poznávat sám sebe i své kamarády.

Třetí novinkou je otevřená čtvrteční oratoř v lichém týdnu. Je to nabídka pro mládež od 11. -14. let, která může přijít již od 15:00 zahrát si tenis, stolní hry, v klidu posedět v knihovně a nebo zablbnout na hřišti. Následně pokračuje Spolčo 11+ v 16:00. (Pozor, pouze liché týdny ve čtvrtek!)