14. 12. 2020

Jak se nám vydařila Sobotní víkendovka 11+

Avatar photo

Minulou sobotu 12/12/2020 jsme úspěšně zvládli naši první víkendovku v letošním školním roce v covidové době. I přes omezení a hygienická opatření, jsme dokázali s týmem připravit hodnotnou nabídku aktivit i s příběhem. Účastníci byli naprosto skvělý, ani jednomu nechyběl zápal pro příběh a akci! A co jsme vlastně dělali?

Nadšení, úsměvy, nabitá atmosféra, skvělá parta, sladká i slaná kuchyně a program po uši nabitý akcí – i tak by se dala shrnout naše sobotní víkendovka.

Podívejme se trochu blíže, co se skrývá pod těmito klíčovými slovy. Po tak dlouhé době jsme se museli venku znovu seznámit a rozehřát. A po chvíli už bylo vítání nových adeptů v naší centrále CIA a vysvětlení celosvětové krize a případ zmizelého vědce. Kdo a co vymyslel, a kam zmizel – to bylo naším úkolem zjistit. Ale ještě než jsme dostali nějaké informace, museli jsme prověřit schopnosti našich adeptů. Tajně se proplížit hlídaným prostorem, získat a rozluštit informace a naučit se spolupráci v týmu, včetně i střelby na cíl – to vše naši adepti hravě a skvěle zvládli! Zaslouženě si získali místo u stolu se svačinou, ale dlouho netrvalo! Získali jsme další informace – máme svědky, zjistit však o nich informace a přivézt je do centrály, to nebyl vůbec lehký úkol! Avšak! Adepti ukázali v čem spočívá pravé kouzlo spolupráce, a jeden svědek za druhým mířili do centrály. Po tak silném boji a akci, nastal čas vydatného oběda a menší odpolední siesty. „Chvíli to trvalo, ale svědci nám prozradili důležitou informaci. Dnes v 15:05 v lese u suchého dubu kousek odtud se bude předávat informace o převozu vědce. Tu informaci musíme získat!“ Adepti vstali, oblékli se a každá uderná skupinka se svým vedoucím opustila centrálu. Společně našli to místo předání, obklíčili pachatele a nedali šanci k úniku. Se získanou informací se vrátili zpět do centrály, kde na ně mimo jiné čekala sladká odměna (palačinky s marmeládou).

Bohužel, jsme se trošku zpozdili a nestihli pustit závěrečnou audionahrávku na řádné ukončení příběhu: Pro připomenutí si jej můžete ještě jednou pustit v pohodlí domova.

Audionahrávka – vstup do příběhu

Audionahrávka – konec příběhu

Jménem SKM Pardubice a organizačnho týmu víkendu 11+. Děkujeme Všem zúčastněným za skvělou akci a těšíme se na Vás v příštím roce 2021. 😉