11. 9. 2020

Poslechněte si před spaním audioknihy z příměšťáku

Příběh chlapce, dobrodruhů a gladiátora. Příběhy plné napětí, překvapivých zvratů a poučení. Příběhy z dob dávného a mocného Říma.

Letošním nosným tématem příměšťáku byla doba Asterixe a Obelixe. Každý večer jsme nachystali krátkou pohádku s poučením pro děti. Rádi bychom je nabídli i vám k poslechu.

Příběhy budou vycházet na našem Youtube kanálu vždy v neděli v 12h. Tak si nezapomeňte zapnout upozornění a udělat si večer v neděli čas na krátkou pohádku.

Příběh první: Síla rozhodování

Vítejte v Římě! Městě plném bohatých obchodníků, myslitelů, legionářů, vzdělanců ale i nájemných vrahů a zlodějů. Rád bych vám vyprávěl jeden příběh, tak se pohodlně usaďte a zaposlouchejte se do příběhu.

Příběh druhý: Legenda o jezeře

Dobrodružství jsou napínavá. I tento příběh, který vám bude vyprávět Ivča, je plný překvapivých momentů a překvapení. Je to příběh radosti, ale i smutku. Je to příběh dobrodruhů.

Příběh třetí: Ti, kteří jdou na smrt, tě zdraví

Jaké to bylo za dob Kolosea, gladiátorů a vlády mocného císaře Vespasiana? Lidé dobří, slyšte poutavý příběh otroka, ze kterého se, díky jeho píli, stal jeden z nejlepších gladiátorů starého Říma.