10. 5. 2023

Návod pro přihlášení pomocí skrze Domeček

Avatar photo

S novým školním rokem ve středisku funguje nový systém pro přihlašování – IS Domeček. Věříme, že se Vám tato inovace líbit, protože ulehčuje rutinní práci. Například pokud budete chtít přihlásit dítě na více kroužků, už nebudete muset vyplňovat přihlášku vícekrát nebo pokud máte více dětí, všechny je budete moci spravovat přes jeden profil.

Pro představu systém funguje jako e-shop. Rodič nebo dospělý se zaregistruje a tím si vytvoří tzv. klientský účet. Pro příští přihlášení se hlásí již pomocí něho. Díky tomu má všechny jednou vyplněné informace uloženy. Pomocí klientského účtu následně spravuje jednotlivé přihlášky svých dětí. Jeden klientský účet může tedy spravovat více přihlášek a více dětí.

V tomto článku je popsán postup, jak se zaregistrovat, přihlásit a následně vyplnit přihlášku. Postup doplňujeme o krátké ilustrační video, které vysvětluje, jak Domeček funguje, ukazuje jak se zaregistrovat a jak se přihlásit na předtáborko. Proto do popisu nepřidáváme žádné screenshoty. Pokud byste s přihlašováním bojovali, doporučujeme se na video podívat. Prosím ovšem o pochopení, není to žádná kvalita, jde spíše o informace.

Návod

Registrace

Přejděte na adresu salesianipardubice.iddm.cz/prihlaseni nebo stránku, které se otevře při kliknutí na PŘIHLÁSIT u jakéhokoli kroužku. V horním roku zvolte možnost NOVÝ ÚČET. Vyplňte údaje a potvrďte je kliknutí na aktivační odkaz, který přijde do mailu.

Přihlášení

Následně se přihlásíte pomocí nastavených údajů v sekci PŘIHLÁŠENÍ.

Přihlášení na kroužek

Pokud jste použili odkaz z webu rovnou se vám otevře konkrétní přihláška. Pokud jste tak neučinili, musíte v horní liště zvolit sekci KROUŽEK a vybrat kroužek.

Po rozkliknutí se otevře detail akce včetně všech informacích. Pokud se chcete přihlásit nebo chcete přihlásit své dítě, zvolte možnost vlevo dole Přihlásit.

Následně vyplňte přihlášku podle požadavků. A přihlášku odešlete.

Jakmile přihlášku schválí někdo ze zaměstnanců, v portálu se vám zobrazí jako potvrzená a na email vám přijde více infromací.

POZNÁMKA: Abyste se mohli přihlásit na kroužek, musíte být členy Salesiánského klubu, tedy vyplnit tzv. členskou přihlášku. Bez ní nebude přihláška na kroužek akceptována.

Zpětná vazba

Budeme rádi za jakékoliv podměty k novému sytému přihlašování. Prosíme, pište je do tohoto formuláře nebo na emailovou adresu [email protected]. Předem díky za Vaši ochotu!