Rekonstrukce fary na Míčově nebo akce pro děti a mládež – to vše je financováno z vašich štědrých darů. Tato část naších webových stránek bude patřit vám, našim dobrodincům a donátorům. Rádi bychom vás průběžně informovali o činnosti našeho klubu a o tom, jakým způsobem vaše dary investujeme.

Velká část z darů putuje do oprav našeho rekreačního objektu v obci Míčov. Objekt bývalé fary v obci Míčov je od roku 2000 majetkem salesiánského klubu a my tak máme jedinečnou možnost jej využívat pro letní tábory i pobytové víkendy mládeže našeho klubu i mladých z celých Pardubic a okolí.

Aktuality

Komunikace s dárci se překlápí do elektronické formy

Naším hlavním strategickým cílem posledních let pro oblast dárců je co transformace komunikace do elektronické podoby v co největším možném měřítku. Pro některé z vás možná může slovní spojení „elektronická komunikace“ vyvolávat určitou paniku. V praxi ale má několik podob, u kterých věřím, že nejsou tak děsivé. Komunikace prostřednictvím emailu nám nabízí jednodušší způsob, jak vás oslovovat. V současné době … (číst více)

24. 12. 2022 Středisko mládeže Doba čtení: 3 minuty

Vyhlášení křížovky pro dárce

Na konci každého roku posíláme našim věrným dárcům dopis, ve kterém jim shrneme, jak se nám za celý rok dařilo. K dopisu se ale vždy snažíme přidat nějakou hodnotu navíc – aktivitu, kterou bychom se spojili s dárci a kterou bychom si byli zase o něco blíž. Tímto bychom tedy chtěli vyzvat všechny dárce, kteří toto čtou, aby se … (číst více)

22. 12. 2022 Středisko mládeže Doba čtení: 2 minuty

Nové klubovny střediska centrem dění

Až do této doby jsme byli zvyklí na to, že základem střediska byla kancelář, bar, případně dětský kout a sem a tam nějaký ten sklad. Důsledkem rekonstrukce ale středisko získává zcela nový kabát a jednou z výrazných novinek je i třeba vznik kluboven. Kanceláře se nyní přesunuli do bývalých prostor ZŠ Noe. A právě na stejné chodbě se v současné době dávají … (číst více)

15. 11. 2022 Středisko mládeže Doba čtení: 2 minuty