Rekonstrukce fary na Míčově nebo akce pro děti a mládež – to vše je financováno z vašich štědrých darů. Tato část naších webových stránek bude patřit vám, našim dobrodincům a donátorům. Rádi bychom vás průběžně informovali o činnosti našeho klubu a o tom, jakým způsobem vaše dary investujeme.

Velká část z darů putuje do oprav našeho rekreačního objektu v obci Míčov. Objekt bývalé fary v obci Míčov je od roku 2000 majetkem salesiánského klubu a my tak máme jedinečnou možnost jej využívat pro letní tábory i pobytové víkendy mládeže našeho klubu i mladých z celých Pardubic a okolí.

Aktuality

Naše vlastní výzdoba kluboven – od dětí, pro děti

Nedávno jsme vás informovali o nových klubovnách, které ve Středisku vznikají a které se stávají novým centrem dění. Rádi bychom vám představili jednu příhodu, která se nám s nimi stala. Od září má výuku náboženství pro nejmenší jeden ze salesiánských animátorů Petr Kučera (který se shodou okolností zároveň stará i o vývoj webu). Své hodiny se snaží pojímat vždy interaktivně … (číst více)

14. 3. 2023 Středisko mládeže Doba čtení: 2 minuty

Oslavy Dona Boska 2023 – Report

Pardubické oslavy svátku Dona Boska jsou za námi!  A co nám přinesly? Nepočítaně zážitků a radost z toho, že jsme spolu! Původní dva dny jsme letos vměstnali do jedné neděle a společně s víc jak 140 farníky a dalšími přáteli pardubických salesiánů strávili nabitý den. Ale nic velkého se neobejde bez přípravy, a tak garáž u Pražanů ožila už v pátek večer přípravou zabijačkových … (číst více)

8. 2. 2023 Život kostela Doba čtení: 4 minuty

Komunikace s dárci se překlápí do elektronické formy

Naším hlavním strategickým cílem posledních let pro oblast dárců je co transformace komunikace do elektronické podoby v co největším možném měřítku. Pro některé z vás možná může slovní spojení „elektronická komunikace“ vyvolávat určitou paniku. V praxi ale má několik podob, u kterých věřím, že nejsou tak děsivé. Komunikace prostřednictvím emailu nám nabízí jednodušší způsob, jak vás oslovovat. V současné době … (číst více)

24. 12. 2022 Středisko mládeže Doba čtení: 3 minuty