Rychlý přehled kroužků

pánská skupinka 11+
chlapi
náboženství
ministranti
tancování
florbal
sobotní výlety
víkendy 11+
tvoření s přespáním
scholička
salíček
spolča
barmani

Kalendář akcí

Aktuality

Jarní tvoření s přespáním (reportáž)

Letošní jarní tvoření se velmi vydařilo. Po celou dobu nás doprovázelo krásné aprílové počasí, kdy jsme byli rádi, že se naše akce odehrává pod střechou střediska. Akce začala modlitbou, následovalo vzájemné představení účastníků a vedoucích a v neposlední řadě také tvořících stanovišť. Tvoření bylo pojato v jarním duchu, takže i jednotlivé výrobky, které si děti nakonec odnášely … (číst více)

14. 4. 2022 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta

Sobotní výlet 03 – Rytíři a princezny na Tvrz!

Přihlašování na Sobotní výlet je UZAVŘENO. maximální kapacita byla naplněna. Zveme holky a kluky od 7 do 11 let na již třetí sobotní výlet v letošním školním roce. Tentokrát nás duch dobrodružství dovede k rozhlednám a tvrzím. Připravte si pevnou zbroj, turistické šaty, odvahu do kapes a dobrou náladu do batůžků. Naší průvodci středověkem budou … (číst více)

10. 4. 2022 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta

Velikonoce 2022 pro mládež 11+ a 15+

Rok se s rokem sešel, a opět tu máme Velikonoční víkendovku 2022. Po 2leté pauze způsobené Covidem 19+ opět zveme mládež ke společnému slavení Velikonoc a jednotlivých obřadů s nimi spojené. Čeká nás Velká velikonoční hra, modlitby a chvály, slavnostní obřady, velikonoční workshopy a další. To vše v dobré partě a rodinné atmosféře. Těšíme se na … (číst více)

7. 4. 2022 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta

Dámský klub 02 (reportáž)

V pátek 25.3. a v sobotu 26.3. se v SKM Pardubice uskutečnil druhý Dámský klub pro děvčata 11+ a byl opět velmi vydařený! Sešlo se celkem 8 děvčat a 4 vedoucí. Akci jsme zahájily mší svatou a společně jsme podpořily scholu. Po mši nás čekala seznamovací aktivita a hry v tělocvičně. Večer jsme završily promítáním filmu Ženy v běhu. Nechyběl … (číst více)

4. 4. 2022 Středisko mládeže Doba čtení: 2 minuty

Jarní tvoření s přespáním

Zveme mládež od 6 do 11 let na Tvoření s přespáním! Co nás čeká a na co se těšit? Fimo – Ubrousková metoda – Zdobení květináčů – Korálkování – Maramé – Jarní dekorace Co s sebou a nezapomenout? Spacák (matrace máme), hygienické potřeby, přezuvky, vhodné pracovní oblečení na tvoření a na nedělní mši. Konec tvoření … (číst více)

31. 3. 2022 Středisko mládeže Doba čtení: 1 minuta