4. 3. 2022

Chaloupka holky mladší 2021 – Ledové království

Avatar photo

Po náročném roce v karanténě se nám opět podařilo se s holčičkami setkat na Míčově, kde proběhly chaloupky pro mladší holky v duchu tématu Ledového království. Holčičky se během týdne setkaly s Elsou, Annou, Olafem a dalšími postavami z pohádkového světa. Společně s nimi se snažily navrátit magii do království.

Hned první den na rozcvičce se holčičky začaly učit táborový tanec s Annou, kterým je poté provázel celý týden. Anna jim ve svém dni předala ctnosti správné princezny a prozradila jim, co se stalo v království.

Ve druhém dni holčičky společně s Elsou vykouzlily sněhuláka Olafa, který je naučil, co je to pravé přátelství.

Následující den se holčičky všechny s Elsou vydaly na výpravu do kouzelného lesa. Zde měly zvládnout úkoly, které dostaly od lidí z kouzelného lesa. Ti je poté naučili pracovat s živly přírody různými pokusy. Odpoledne s nimi také vyrobili společně krásné lucerničky, které jim pomohly zvládnout noční výpravu za kouzelnými květinami, a uspořádali vodní balónkovou bitvu, kterou jsme si všechny moc užily.

Na závěr tábora se holčičky vypravily na nebezpečnou cestu, kde se utkaly ze zlými vločkami a zachránily Elsu i Annu. Poté se konal slavnostní galavečer, který nám bohužel v půlce přerušila bouřka, ale i tak si ho holčičky na faře užily.

Celým táborem je rovněž provázely dopisy od Neznámého, který jim dával rady a pomáhal jim na jejich cestě.

Více fotek na https://salesianipardubice.rajce.idnes.cz/Chaloupka_Holky_Mladsi_2021_-_Ledove_kralovstvi/