29. 6. 2023

Přihlašování pro nový školní rok je spuštěno

Avatar photo

Milí rodiče, mládežníci a děti,

od dnešního dne se můžete stát členy Salesiánského klubu mládeže a přihlašovat na kroužky pro nový školní rok 2023/24. Připravili jsme pro vás širokou škálu zajímavých a zábavných aktivit, které rozvíjejí vaše dovednosti, znalosti a kreativitu. Ať už rádi sportujte, tancujete, zpíváte nebo chcete prohloubit svůj vztah s Bohem, určitě si u nás najdete to pravé pro sebe.

Přihlašování probíhá online prostřednictvím nového systému Domeček, který využívají volnočasová střediska po celé republice. Věříme, že oceníte několik nových funkcí, které systém přináší. Pro představu systém funguje jako e-shop. Rodič nebo dospělý se zaregistruje a tím si vytvoří tzv. klientský účet. Pro příští přihlášení se hlásí již pomocí něho. Díky tomu má všechny jednou vyplněné informace uloženy. Pomocí klientského účtu následně spravuje jednotlivé přihlášky svých dětí. Jeden klientský účet může tedy spravovat více přihlášek a více dětí.

TIP: Více informací je možné dohledat v článku, který se věnuje problematice přihlašování.

Abyste se mohli přihlásit na kroužek, musíte být členy Salesiánského klubu, tedy vyplnit tzv. členskou přihlášku. Bez ní nebude přihláška na kroužek akceptována.

Seznam kroužků i s jejich popisy naleznete na našich webových stránkách s sekci kroužky nebo v sekcích odpovídajících typu kroužku.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás a krásné prázdniny.