12. 9. 2021

Ohlášky 12.–19. září

Avatar photo

Neděle 12. září
24. neděle v mezidobí
8.30 za víru, naději a lásku a za potřeby rodiny
10.00 za dar zdraví, ochranu Panny Marie a požehnání pro celou rodinu

Středa 15. září
17.00 za rodiče Hořeňovských a jejich dcery

Čtvrtek 16. září
17.00 za ženy, které nosí jméno svaté Ludmily

Pátek 17. září
18.30 na úmysl zemřelé paní Ludmily Jarešové

Neděle 19. září
25. neděle v mezidobí
8.30 za zemřelého manžela a rodiče z obou stran
10.00 za celou rodinu, zemřelé rodiče, uzdravení syna a duše v očistci

Na základě mimořádného opatření Vlády ČR se mohou moci věřící účastnit bohoslužeb za splnění tří podmínek: ochrana dýchacích cest, rozestupy a použití dezinfekce na ruce.

Sbírka této neděle je na rekonstrukci střechy našeho domu. Plánovaná oprava proběhne v rámci rekonstrukce celého domu. Rekonstrukce začne přibližně v září 2022. Za každý dar děkujeme.

Na stolku, kde jsou noviny a časopisy, jsou také k rozebrání knihy různých titulů.

Důležitá upozornění:
Pozor, příští týden zahajujeme činnost střediska mládeže.
Ve čtvrtek 16. se koná společenství mladých od 11 let. A v pátek 17. září proběhnou všechna náboženství, kroužky florbalu, tancování i novinka letošního roku – pánská skupinka.
Zároveň připomínáme přihlašování se do kroužků. Na webu salesiánského klubu najdete odkaz na členskou přihlášku. Po vyplnění členské přihlášky potom můžete zakliknout kroužky, včetně vyučování náboženství, o které máte zájem.

Srdečně zveme na oslavu patrona našeho kostela svatého Václava, která proběhne v úterý 28. září. Začneme mší svatou ve 14 hodin, pak bude příležitost k setkání pro dospělé a zábavné odpoledne pro děti.

V sobotu 18. září se koná pouť pro Rodiny s malými dětmi, tentokrát jste zváni na Míčov a do blízkého okolí. Více informací na plakátu.

Pro děti ve věku 7–11 let chystáme sobotní scholičku s přespáním. Akce se koná 2.–3. října. Začínáme v sobotu odpoledne. Více informací na plakátu.

Mládež od 13 let zveme na vikariátní setkání mladých. Tentokrát pojedeme soutěžit do Hradce Králové. A ještě důležitá informace akce se koná v úterý 28. září.

O víkendu 1.–3. října se koná další ze série víkendových akcí pro mládež 11+. Nezapomeňte se přihlásit.

V baru je k vyzvednutí velké množství oblečení a dalších věcí z táborů. Prosíme rodiče, aby si věci prohlédli a odnesli domů. Děkujeme.