15. 2. 2022

Přípravy v plném proudu aneb „Chaloupky 2022 se blíží“

Avatar photo

Společná modlitba, témátko, práce, hra a večeře

V pátek 11. února 2022 jsme na našich kroužcích Pánská skupinka 11+ a Pánská skupinka 14+ připravovali technické materiály na chaloupky 2022. Starší kluci opravili všechny krátké meče a mladší kluci obrousili nové dřevěné zlaťáky, které se používají jako platidlo.

Využití zlaťáků: Na Chaloupce kluci starší jsou kluci v průběhu dne odměňováni zlaťáky za dobré a morální chování nebo za denní úspěchy. Získané zlato pak smí vyměňovat u obchodníka se sladkostmi nebo na závěr tábora se zúčastnit dražby o pamětní předměty.

Využití larp mečů: Larp zbraně jsou vyráběny ručně z kvalitních materiálů se zřetelem k bezpečnosti, použitelnosti a trvanlivosti. Během chaloupky slouží k boji a obraně při hrách a závěrečných bitvách.

Společně makáme, odpočíváme, plánujeme

O víkendu proběhla i další aktivita přípravného týmu Chaloupka kluci starší.

V první části víkendu jsme se společně vydali do Slatiňan na brigádu na zahradě. Sbírali jsme a rovnali dřevo na zápal, bourali starý dřevník a získali prkna a hranoly na nové podlážky. Hromadu větví jsme přeměnili v zahradním drtiči na neškodné malé kousky. Díky za skvělou svačinu, teplý čaj a vynikající oběd.

V druhé části dne jsme již pokračovali v přípravách programu a příběhu na letošní Chaloupku kluci starší.

Novinky: V letošním roce zvyšujeme kapacitu účastníků z 15 na 20.

Těšíme se na Léto 2022

Tým Chaloupky kluci starší