19. 3. 2022

20.–27. března 2022

Neděle 20. března
Třetí neděle postní
8.30 za zemřelého manžela a rodiče z obou stran
10.00 na úmysl dárce

Středa 23. března
16.30 křížová cesta
17.00 za rodinu Hořeňovských a dceru

Čtvrtek 24. března
17.00 na dobrý úmysl

Pátek 25. března
Slavnost Zvěstování Páně
18.00 křížová cesta
18.30 za živé a zemřelé z rodiny Prokešů a Láníků

Sobota 26. března
8.00 za brigádníky a jejich rodiny

Neděle 27. března
Čtvrtá neděle postní
8.30 za ukončení války na Ukrajině a pomoc všem strádajícím
10.00 za zemřelé rodiče, manžela, sestru a švagra

Pro děti – pokračujeme v započaté aktivitě a společně stavíme most přes řeku, který byl obrazně zničen naším hříchem. U obětních darů jsou připravena dřívka ke stavbě, která budou přinesena v obětním průvodu. Návod na tuto postní aktivitu je na stolku u obětních darů.

Vážení rodičové, nezapomeňte na letní tábory. Informace a odkaz na přihlašování najdete na webu Salesiánského střediska mládeže.

V součinnosti s o. Mariánem Kurilem, nejen pro ubytované v našem domě, shromažďujeme trvanlivé potraviny – těstoviny, rýži, krabicové mléko, jogurty, ovoce a zeleninu, pro dětí přesnídávky, sunar, slazené i neslazené nápoje, instantní kávu, konzervy a apod. Případně i finanční prostředky. Děkujeme.

Pro děvčata od 11 let chystáme další dámský klub v termínu 25.–26. března. Více info na webu a nástěnkách.

Prosíme o pomoc při jarní brigádě příští sobotu 26. března. Začneme v 8.00 mší svatou. Po snídani budeme uklízet prostory kolem domu. Akci zakončíme obědem.

Centrum Don Bosco shání nového kolegu na pozici sociálního pracovníka pro práci s mladými lidmi z dětských domovů. Nástup je možný od května 2022. Více informací na webu organizace www.dozivota.cz a na nástěnce před kostelem sv. Václava.

Zabijačka u Salesiánů – dnes, v neděli 20. března, bude příležitost si na něčem pochutnat a určitě si i nějaký vzorek dobrot vzít domů. Omlouváme se, že tato informace nezazněla už minulý týden.

Pro děti 6–11 let chystáme předvelikonoční tvoření s přespáním. Akce se bude konat 8.–9. 4.

Pafatas a Klofani tančí pro Ukrajinu – benefiční taneční společenský večer, který pořádají amatérští hokejisté a tanečníci působící při chrudimské farnosti. Akce se koná dne 2. 4. v 19.30 v Tuněchodech. Výtěžek bude věnován na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny. Více informací na nástěnce před kostelem.