26. 4. 2022

Ohlášky 24. dubna – 1. května 2022

Avatar photo

Neděle 24. dubna
2. neděle velikonoční
8.30 za rodinu Svobodovu
10.00 za zemřelé rodiče, manžela, syna a švagra

Středa 27. dubna
17.00 na dobrý úmysl

Čtvrtek 28. dubna
17.00 za spásu duše Vladimíra Kopase

Pátek 29. dubna
18.30 za Kateřinu a její potřeby

Neděle 1. května
3. neděle velikonoční
8.30 za rodiny prvokomunikantů
10.00 na úmysly paní Ludmily Jarešové

V tomto týdnu, do 30. dubna, bude o. Vojtěch na provinciální kapitule ve Fryštáku. Zastupovat ho bude o. Václav.

O. Marian shání dobrovolníky – spíše ženy, na pomoc s tříděním oblečení pro ukrajinské uprchlíky. Bližší informace na vývěsce.
Dále je nyní potřebné jídlo, ale ideálně formou poukázek na nákup v obchodech jako je Lidl, Penny apod. Je to lepší, uprchlíci si mohou kopit i čerstvé potraviny. Poukázky je také možno darovat na adrese U Divadla 828, Pardubice

Dnes je možné odevzdat postní almužnu, tedy to, co se vám podařilo ušetřit v rámci postní doby. Své dary můžete odevzdat v sakristii. Výtěžek bude předán o Mariánovi Kurilovi na potřeby ukrajinských uprchlíků. Děkujeme.

V sobotu 7. května se uskuteční pouť naší farnosti ke sv. Prokopovi na Sázavu, podrobnosti pouti jsou na nástěnce a ve Zpravodaji farnosti. Zájemci se mohou přihlásit na internetových stránkách naší farnosti: www.farnost-pardubice.cz. nebo v kostelích (vhozením lístku se jménem a kontaktem do připravené krabice) nebo na faře. Je možné se přihlásit do příští neděle 1. května.

Vážení rodičové, nezapomeňte na letní tábory. Informace a odkaz na přihlašování najdete na webu Salesiánského střediska mládeže.

Děti budou slavit 1. května a 7. května svou první svátost smíření. Pamatujeme na ně, aby se nejen dobře připravily nejen k této svátosti, ale hlavně na svůj osobní život s Pánem Ježíšem.